ÜLKÜCÜLERİN MEKANI

SİTEMİZDEKİ PAYLAŞIMLARIN HEPSİNİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

ORHAN PAMUK - EVET...ÖDÜL ALABİLMEK İÇİN ÜLKESİNİ KÖTÜLEYEN BÖYLE ŞEREFSİZ, HAİN HERİFLERDE VAR.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: ORHAN PAMUK - EVET...ÖDÜL ALABİLMEK İÇİN ÜLKESİNİ KÖTÜLEYEN BÖYLE ŞEREFSİZ, HAİN HERİFLERDE VAR.   C.tesi Şub. 21, 2009 6:19 pm

ORHAN PAMUK - EVET...ÖDÜL ALABİLMEK İÇİN ÜLKESİNİ KÖTÜLEYEN BÖYLE ŞEREFSİZ, HAİN HERİFLERDE VAR.

HATIRLARSINIZ BU PALAVRACI HERİF DEMİŞTİ YA "TÜRKİYE BİR MİLYON ERMENİ'Yİ VE OTUZBİN KÜRT'Ü ÖLDÜRDÜ"
BU ORHAN PAMUK NASIL YAZAR ANLAYAMADIK.BEN KÜLTÜRLÜ ZANNEDERDİM DEMEK Kİ İLKOKUL BİLE OKUMAMIŞ.ÇÜNKÜ BU CAHİL HERİF BİLMİYOR Kİ KAÇ TÜRK'ÜN ERMENİ VE RUMLAR TARAFINDAN KATLEDİLDİĞİNİ YA DA BİLİYOR DA BU ŞEREFSİZİN İŞİNE GELMİYOR.ASLINDA BU HIYAR'A ÖDÜL VERİLMESİ DOĞRU AMA ÖDÜL YANLIŞ VERİLMİŞ.BENCE ŞEREFSİZLİK ÖDÜLÜ VERİLEBİLİRDİ.HERHALDE ÖDÜL TÖRENİ SIRASINDA BİR KARIŞIKLIK OLMUŞ.

VE TABİ ORHAN PAMUK GİBİ ŞEREFSİZLERE TEPKİ GÖSTEREN VATANSEVER İNSANLAR MAALESEF İÇİMİZDEKİ AJANLARIN KIŞKIRTMALARIYLA BİLGİSİZ,KİTAP DÜŞMANI İLAN EDİLMEKTEDİR.SONRA DİYORLAR Kİ YAZARLARA SAHİP ÇIKILMIYOR.EĞER BU SAHİP ÇIKMAMAKSA SAHİP ÇIKMAYI DÜŞÜNMEK İSTEMİYORUM.İÇİMİZDEKİ ERMENİ,RUM,İNGİLİZ,FRANSIZ VB. AJANLARIN OYUNLARI SAYESİNDE ARTIK TÜRKİYE CUMHURİYETİ'Nİ SAVUNMAK BİLE SUÇ OLDU.
Kullanıcı profilini gör http://ulkuculerin-mekani.hareketforum.com
Bozkurt09

MesajKonu: Geri: ORHAN PAMUK - EVET...ÖDÜL ALABİLMEK İÇİN ÜLKESİNİ KÖTÜLEYEN BÖYLE ŞEREFSİZ, HAİN HERİFLERDE VAR.   Çarş. Şub. 25, 2009 4:23 pm

Adam ülkemizi kötüledi . Ödül aldı . Ve ödül olarak aldığı parayla amerika'dan kendine ev aldı bu şerefsiz ...
Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası